Звіт про проведення тижня суспільно-гуманітарних наук (2017 - 2018)

З 13 по 19 грудня згідно з річним планом роботи у ЗОШ № 58 відбувся тиждень суспільно-гуманітарних наук. Детальніше про тиждень читайте тут.

Звіт про тиждень суспільно гуманітарних наук


Звіт про проведення тижня права (2016 - 2017)

Добіг до завершення Тиждень права в нашій школі. Він проходив з 5 по 9 грудня 2016 року. Метою проведення тижня було підвищення правової освіти школярів, формування в учнів свідомого ставлення до необхідності поважати норми права та законності, а також попередження правопорушень серед учнівської молоді.

Детальніше про тиждень читайте тут

Звіт про проведення тижня права (2015 - 2016)

Ось і добіг кінця Всеукраїнський тиждень права, який проходив в нашій школі з 7 по 11 грудня. Кожен тематичний тиждень у школі – це можливість почути щось нове і цікаве із будь-якого шкільного предмету чи сфери життя. Цей тиждень був насиченим, пізнавальним.

Звіт про проведення тижня суспільно-гуманітарних наук у ЗОШ №58 (2015 - 2016)

З 15 по 19 лютого в нашій школі проходив тиждень суспільно-гуманітарних наук. Вчителі продовжують знайомити учнів з історією, звичаями та традиціями українського народу та англомовних і німецькомовних країн, що сприяє розвитку пізнавального інтересу учнів та виховує любов і шанобливе ставлення до спадщини свого народу та інших культур.

Детальніше про тиждень читайте тут.

Звіт про проведення тижня початкової школи у ЗОШ №58 (2015 - 2016)

З 3 по 15 березня 2016 року в ЗОШ № 58 проходив Тиждень початкових класів

Його головна мета - зацікавити учнів до вивчення навчальних предметів, зробити навчання більш розмаїтим, відкрити нові, нетрадиційні підходи до вивчення навчальних дисциплін, а також показати тісний зв'язок вивченого в школі з життям людини. Робота Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини. Було цікаво і дітям, і батькам!

Кiлькiсть переглядiв: 893

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.