2017 - 2018 навчальний рік
VIIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (ІІ етап):
- Швець Єлизавета, 9 клас - ІІ місце
- Шинкаренко Ірина, 11 клас - ІІІ місце;
- Нікішов Дмитро, 7 клас - ІІІ місце.
ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (ІІ етап):
- Шинкаренко Ірина, 11 клас - І місце.
Районна олімпіада з української мови:
- Шинкаренко Ірина, 11 клас - ІІ місце;
- Швець Єлизавета, 9 клас - ІІІ місце.
Районна олімпіада з математики:
- Горпинич Валерія, 7 клас - ІІ місце;
- Нікішов Дмитро, 7 клас - ІІІ місце;
- Тертична Анастасія, 7 клас - ІІІ місце;
- Панченко Валерія, 6 клас - ІІІ місце;
- Мохонь Юлія, 6 клас - ІІІ місце.
Районна олімпіада з економіки:
- Шинкаренко Ірина, 11 клас - ІІІ місце;
- Брусенцев Владислав, 9 клас - ІІІ місце.
Районна олімпіада з історії:
- Нікішов Володимир, 11 клас - ІІІ місце;
- Брусенцев Владислав, 9 клас - ІІІ місце.
Районна олімпіада з біології:
- Шинкаренко Ірина, 11 клас - ІІІ місце.
Районна олімпіада з хімії:
- Горпинич Валерія, 7 клас - ІІІ місце.
Районна олімпіада з фізики:
- Горпинич Валерія, 7 клас - ІІІ місце.
Районна олімпіада з географії:
- Нікішов Володимир, 11 клас - ІІ місце.
Районна олімпіада з правознавства:
Брусенцев Владислав, 9 клас - ІІІ місце.
Районна олімпіада з креслення:
- Нікішов Володимир, 11 клас - ІІІ місце;
- Дібров Олександр, 11 клас - ІVмісце.
Участь учнів у районних, міських та обласних, всеукраїнських конкурсах:
1. Всеукраїнський конкурс «Європа – це я !» - 20 учнів 5-8 класів – 20 призових місць.
1. Всеукраїнський конкурс «Європа – це я !» - 20 учнів 5-8 класів – 20 призових місць.
2. Обласний конкурс ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія», ІІІ місце – Соловйова Валерія, 8 клас; ІІ місце – колектив «Рукодільниця», 6 клас.
3. Міський конкурс «Екологічний Вектор», номінація «Екологічна листівка», Федорук Яна – 4 клас.
4. Регіональний конкурс «Слався, рідна Україна! – І місце – Логвіненко Софія, 8 клас, Міжнародний конкурс «Слався, рідна Україна! – ІІ місце.
5. Участь у фестивалі національних культур «Народи України дружбою єдині».
6. Участь у дитячій виставці-вернісажі «Краса навколо нас» - Буйчикова Лілія, Васюк Євгенія.
7. Обласна виставка-конкурс «Знай і люби свій край», ІІІ місце – Тертична Анастасія.
8. Обласний фестиваль патріотичної пісні «Україна – це ми!», ІІІ місце – Логвіненко Софія.
2016 - 2017 навчальний рік
Участь учнів у районних та обласних конкурсах та олімпіадах
- Обласний медіафестиваль для учнів "Знання - дороговказ у майбутнє":
Шинкаренко Ірина - лауреат у номінації "Я обираю".
- Конкурс з української мови імені Тараса Шевченка:
Шинкаренко Ірина, 10 клас - ІІІ місце;
Капустін Микита, 11 - А клас - ІІІ місце.
- Конкурс з української мови імені Петра Яцика:
Васюк Євгенія, 4 клас - ІІІ місце;
Панченко Валерія, 5 клас - ІІІ місце;
Капустін Микита, 11 - А клас - ІІІ місце
- Олімпіада з української мови:
Колесніченко Катерина, 7 клас - ІІІ місце;
Шинкаренко Ірина, 10 клас - ІІІ місце;
Нікішов Володимир, 10 клас - ІV місце;
Капустін Микита, 11 - А клас - ІV місце.
- Олімпіада з англійської мови:
Тарасенко Владислав, 8 клас - ІІІ місце.
- Олімпіада з математики:
Горпинич Валерія, 6 клас - ІІ місце;
Нікішов Дмитро, 6 клас - ІІІ місце.
- Олімпіада з економіки:
Шинкаренко Ірина, 10 клас - ІІІ місце;
Капустін Микита, 11 - А клас - ІІІ місце;
Корхова Варвара, 11 - Б клас - ІІ місце;
Куксова Валерія, 11 - А клас - ІІ місце.
- Олімпіада з історії:
Нікішов Володимир, 10 клас - ІІІ місце;
Алексєєва Валерія, 11 - А клас - ІІІ місце;
Капустін Микита, 11 - А клас - ІІІ місце.
- Олімпіада з правознавства:
Шинкаренко Ірина, 10 клас - ІІІ місце;
Миргородський Олег, 10 клас - ІV місце.
- Олімпіада з географії:
Нікішов Володимир, 10 клас - ІІ місце;
Шинкаренко Ірина, 10 клас - ІІІ місце;
Капустін Микита, 11 - А клас - ІІ місце
- Олімпіада з хімії:
Неумивака Олександр, 7 клас - ІІ місце.
- Олімпіада з трудового навчання:
Буйненко Олександра, 11 - А клас - ІІІ місце.
- Олімпіада з фізичної культури:
Миргородський Олег, 10 клас - ІІІ місце.
- Районний конкурс вокального мистецтва "Співають діти":
Логвиненко Софія, 7 клас - ІІ місце.
- Обласний фестиваль міжнаціональних культур "Зоряниця":
Логвиненко Софія, 7 клас - І місце.
- Обласний конкурс на кращий буктрейлер за сучасною книгою для дітей та юнацтва, що відбувався на базі філологічного факультету Запорізького національного університету:
Капустін Микита, учень 11 класу – ІІ місце за буктрейлер на книгу Макса Кідрука «Зазирни у мої сни».
Участь у Всеукраїнських конкурсах:
1. Конкурс "Знайка" - координатор Зелена Н. М. - 18 учнів:
3 учні - сертифікат за ІІ місце;
13 учнів - сертифікат за ІІІ місце;
2 учні - сертифікат учасника.
2015 - 2016 навчальний рік
Конкурси | ||||
1 | 10-А | Капустін Микита Олександрович | VI Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка (ІІ місце) | |
2 | 3 | Васицька Валерія Володимирівна | XVІ Міжнародний конкурс з укр. мови ім.. Петра Яцика (ІІ етап) – ІІІ місце | |
3 | 9 | Шинкаренко Ірина Артемівна | VI Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка (ІІ місце) | |
Олімпіади ( 9 учнів) | ||||
1 | 9 | Нікішов Володимир Олександрович | Українська мова та література (ІІІ місце) Історія (ІІІ місце) Біологія (І місце) | |
2 | 10-А | Калініна Альона Ігорівна | Біологія (ІІІ місце) | |
3 | 9 - Б | Корхова Маргарита Дмитрівна | Економіка (І місце) Німецька мова (ІІІ місце) | |
4 | 9 | Шинкаренко Ірина Артемівна | Біологія (ІІ місце) Географія (ІІІ місце) Українська мова та література (І місце) | |
5 | 10- А | Алексєєва Валерія Олександрівна | Історія (ІІІмісце) | |
6 | 9 - А | Олейніков Владислав Аніанович | Математика (ІІІ місце) | |
7 | 7 | Москвич Анатолій Вікторович | Фізика (ІІІ місце) | |
8 | 10 - А | Капустін Микита Олександрович | Історія (ІІІ місце) Економіка (ІІ місце) Українська мова та література (ІІ місце) Правознавство (ІІ місце) Географія (ІІ місце) | |
9 | 7 | Брусенцев Владислав Володимирович | Хімія (ІІІ місце) | |
10 | 10 - А | Куксова Валерія Святославівна | Географія(ІІІ місце) |
Спортивні заходи і досягнення
1. Участь збірної команди школи у міській легкоатлетичній естафеті до Дня фізичної культури та спорту.
2. 8 місце у ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-оздоровчого заходу «Олімпійське лелеченя».
3. 10 місце у ІІ етапі Всеукраїнських змагань «Козацький гарт».
4. ІІ місце у змаганнях з волейболу серед юнаків у районній Спартакіаді з видів спорту.
5. І місце у змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед хлопців 2003 р.н. та вихід у ІІІ етап змагань 26-29 квітня 2016 р.
Участь учнів у районних, міських та обласних конкурсах
1. Обласний Фестиваль «Запорізький коловрат – 2016» , Логвіненко С. - 1 місце, Мохонь Ю. - 1 місце.
2. Міський проект «Екологічний вектор», конкурс «Природа – це я!», ІІІ місце – Нікішов В., 5 кл.
3. Обласний заочний конкурс пошукових робіт «Сила, мужність, честь», Капустін М. - 2 місце, Алексєєва В. - 3 місце.
4. Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Україна - це Ми!», Логвіненко С. – 1 місце.
5. Участь у міських змаганнях з бердінгу «Птахи Запорізького краю».
6. Участь у обласній квест-грі патріотичного спрямування «Запоріжжя. Соцмісто».
7. Учать у районному етапі Фестивалю ДЮП.
8. Районний етап інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» - 2 місце.
9. Участь у УІ Форумі демократії та мас-медіа.
10. Участь у міському конкурсі «Сам собі рятівник» до Місячника безпеки.
11. Обласний конкурс «Зіркове сяйво», Логвіненко С.-1 місце, Мохонь Ю.- 2 місце.
12. Перемога в відбірковому турі міського проекту «Школа, ми шукаємо таланти», Логвіненко Софія.
13. Участь у обласній квест-грі патріотичного спрямування «Історія Запорізького краю. Запоріжжя екологічне».
14. Учениця 9 класу Шинкаренко Ірина взяла участь у обласному фестивалі учнівських творів "Ювілей улюбленої книги" (вчитель Біденко Т. І.);
15. Учень 9 класу Нікішов Володимир взяв участь у обласному веб-квесті "Книги надо не прочитывать, но читать и перечитывать" (вчитель Біденко Т. І.) - переможець 2 етапу змагань.
16. Учень 10-А класу Капустін Микита брав участь у обласному конкурсі буктрейлерів. Був створений буктрейлер до книги «Портрет Доріана Грея» - 1 місце у номінації "Подарунок другу".
Участь у Всеукраїнських конкурсах:
1. Всеукраїнський природничо-математичний конкурс «Кенгуру» - 86 учасників.
2. Українознавча гра "Соняшник" - 22 учні, координатор Відішева Н. М.
3. Конкурс з українознавства "Патріот" - 8 учнів, координатор Відішева Надія Мосіївна.
Найкращі результати в конкурсі з українознавства "Патріот” показали учні 5 класу Нікішов Дмитро (85 балів) і Горпинич Валерія (79 балів) , учениця 6 класу Дружкіна Валерія (56 балів), учень 10-А класу Капустін Микита (88 балів).
В українознавчій грі "Соняшник" призові місця посіли такі учні: Горпинич Валерія (5кл.), Крохмальов Роман (6 кл.), Корхова Варвара (10-Б кл.), Каторкін Богдан (10-В кл.), Ковпак Нікіта (10-В кл.), Кірєєва Дар’я (10-Б), Гавриленко Андрій (10-В кл.).
4. Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко» - 14 учнів (координатор Ольховик С. С.).
5. Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч" – 4 учня (координатор Лузіна В. М.).
Золотий сертифікат одержала Колесніченко Катерина, 6 клас; срібний - Панасюк Володимир, 6 клас; бронзовий – Єнальєв Богдан, 6 клас;
сертифікат учасника- Горпинич Валерія, 5 клас.
Буктрейлер "Портрет Доріана Грея"
Коментарi