Вітаємо всіх на сайті нашої школи!

Всі випускники, які закінчили школу рік тому чи більше, тепер мають змогу ще раз пригадати своє дитинство та роки, що провели у колі шкільних друзів.

Сайт Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів №58 - це місце, де можна знайти фото рідної школи, дізнатися про новини та прочитати багато цікавого зі шкільного життя теперішніх учнів. Можна побачити фотографії наших вчителів та випускників різних років. А головне, тут буде і ваш клас! Надсилайте ваші фото на електронну скриньку rmo.fil.16@gmail.com, і вони обов'язково з'являться на цьому сайті.

На сторінці "Спілкування" ("Гостьова книга") ви можете поділитися з усіма своїми думками та спогадами про шкільні роки. Напишіть, кого ви пам'ятаєте, за ким сумуєте, хто сидів з вами за однією партою. Або просто скажіть "Дякую!" улюбленому вчителю.

Відео до ювілею школи

58 школа.wmv