Учнівське самоврядування є уособленням демократичної атмосфери у шкільному колективі, формою організації шкільного життя, важливим чинником самовиховання та самореалізації особистості.

Але ж неможливо залучити до організації шкільної діяльності кожного, але представляти, та захищати інтереси, погляди, ідеї кожного цілком можливо. Саме для цього в освітніх закладах створюються органи учнівського самоврядування. В ЗОШ №58 головним органом учнівського самоврядування є Молодіжна Ініціативна Рада, котра відповідає за організацію шкільної діяльності, реалізацію шкільних проектів.

/Files/images/mmP8hj9FImg.gif

ІСТОРІЯ САМОВРЯДУВАННЯ У ЗОШ №58

2012 р. – Зародження учнівського самоврядування у ЗОШ №58.

2013 р. - Офіційно з’являється Молодіжна Ініціативна Рада. Проведення перших виборів на посаду Голови МІР.

2013-2014 р.р. – Період становлення та розвитку учнівського самоврядування у ЗОШ №58.

2015 р. – Активна діяльність Молодіжної Ініціативної Ради.

ФУНКЦІЇ МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВНОЇ РАДИ

/Files/images/66666.jpg

СТРУКТУРА МІР

Для більш ефективної роботи, Міжнародна Ініціативна Рада розподілила всі обов’язки колективу самоврядування між членами ради за різними сферами шкільної діяльності. Таким чином утворилися наступні департаменти.

- Центр дисципліни та порядку
регулює відносини між учнями та слідкує за виконанням існуючих правил та норм поведінки, формує свідому дисципліну.

- Центр культури та відпочинку
сприяє культурному розвитку учнів та гарантує раціональний розподіл часу на навчання, самореалізацію та відпочинок.

- Центр освіти та науки
виконує основну функцію школи – сприяє підвищенню рівня освіченості та інтелектуальному розвитку кожного учня.

- Центр здоров’я та спорту
залучає учнів до занять спортом та відповідає за оздоровчий напрям діяльності нашої ради.

- Центр волонтерства
центр відносно новий, раніше його функції виконували інші центри, але останнім часом з’явилася потреба створити окремий комітет, що відповідає за волонтерську діяльність.

- Прес-центр
виконує інформативну функцію.

/Files/images/222222.jpg

Взаємовідносини між центрами та зв’язок учнівського самоврядування з адміністрацією школи гарантує Голова Молодіжної Ініціативної Ради.

2018-2019 рр. - Нікішов Дмитро
2017-2018 рр. - Шинкаренко Ірина
2015-2017 рр. - Микита Капустін
2014-2015 рр. - Юлія Шепелева
2013-2014 рр. – Анастасія Рудченко

ПРИНЦИПИ ФУНКЦІОНУВАННЯ

/Files/images/1111.jpg

ПОЗИЦІЇ МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВНОЇ РАДИ

/Files/images/33333.jpg

КОМАНДА МІР

/Files/images/1111111111111111111111.jpg

/Files/images/4444.jpg

ПАТРІОТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ МІР

/Files/images/5555.jpg

Одним з головних символів самоврядування у ЗОШ №58 є День Самоврядування.