/Files/images/Додаток про пошук дітей 1.png

/Files/images/Додаток про пошук дітей 2.png

Електронні підручники 2023-2024 н.р. 1-4 класи

Електронні підручники 2023-2024 н.р. 5-9 класи

Національна поліція України проводить інформаційну кампанію по протидії шахрайствам:
- превентивна робота по запобіганню шахрайству
як не стати жертвою шахраїв в інтернеті
як не стати жертвою шахраїв за схемою "операції з банківськими картами"

/Files/images/Рисунок1 ттт.png

Дії учасників освітнього процесу при оголошенні сигналу «Повітряна тривога!»

У випадку сигналу небезпеки:

1. Відповідальна особа вмикає наявну систему оповіщення закладу.

2. Вчитель сповіщає учнів про загрозу, а батьків – про переміщення дітей до укриття.

3. Необхідно організувати пересування двома колонами в приміщенні класу та швидко залишити кабінет.

4. Для супроводу початкових класів залучаються помічники.

5. Для швидкого надання медичної долучається медичний працівник.

6. Відповідальні особи після оголошення сигналу оповіщення мусять перевірити всі приміщення закладу на відсутність у них учасників освітнього процесу та працівників закладу, по завершенню перевірки прямувати до найближчого укриття.

7. Учні, які знаходяться на подвір'ї закладу, під час сигналу оповіщення повинні самостійно рухатися до найближчого укриття фонду захисних споруд.

8. У середині захисної споруди відповідальні особи допомогають учасникам освітнього процесу швидко та спокійно зайняти місця.

9. Під час перебування в захисній споруді вчителі та вiдповiдальнi особи здійснюють необхідну підтримку, заходи для комфортного та спокійного перебування в укритті.

10. Після завершення небезпеки та оголошення про відбій тривоги, вчителі та відповідальні особи слідкують за тим, щоб вихід усіх учасників освітнього процесу з укриттів здійснювався колонами або групами.

11. Під час переміщення до укриттів враховується наявність інклюзивних груп і класів. У випадку присутності дітей з ООП – попередньо провести з ними навчання та бесіди, передбачити швидке та спокійне переміщення до укриття, спеціальне місце та заходи, що будуть здійснюватися в укриттях для максимального залучення до них дітей з ООП.

Акт оцінки об'єкта щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття

Психологічна допомога та емоційна підтримка
учасників освітнього процесу
(для осіб з ООП та ВПО)

Інклюзивно-ресурсний центр по Вознесенівському району здійснює психологічне і соціально-педагогічне забезпечення та супровід інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, консультативну і просвітницьку роботу з батьками

Учасники освітнього процесу мають можливість отримати:

• корекційно-розвиткові або психолого-педагогічні послуги в ІРЦ ;
  • надання консультативної, психологічної допомоги батькам, іншим законним представникам осіб з особливими освітніми потребами та осіб, які вимушені змінити своє місце проживання (перебування) у формуванні позитивної мотивації щодо розвитку таких дітей та підвищення обізнаності щодо організації їх навчання і виховання.

Контакти Інклюзивно-ресурсного центру по Вознесенівському району:
вулиця Олександра Матросова,будинок 16, м. Запоріжжя,69057
тел.( 380)959463764,(061)226-26-75, е-mail: ircvoznesen@gmail.com
сайт www.ircvoznesen.pp.ua

Стратегія ЗОШ №58 щодо організації дистанційного навчання у 2021-2022 н.р.

Вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання

До уваги учнів!

Номери екстрених служб - найважливіші телефонні номери, які повинні знати кожна людина. Часто від них залежить життя, і не лише власне.

Саме рятувальники, поліцейські та лікарі повинні за лічені хвилини прийти на допомогу. Однак, часто люди користуються тим, що ці служби не можуть не реагувати на виклики.

До вказаних служб надходять повідомлення зі стаціонарних та мобільних телефонів із проханням про допомогу від людей, які потрапили в різні ситуації. Проте серед них, на жаль, часто трапляються і неправдиві, тобто хибні виклики.

ДІТИ! Звертаємо вашу увагу на те, що не варто жартувати із повідомленнями до спеціальних служб. За це передбачено адміністративну відповідальність (стаття 183. КУпАП Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.) Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Пам’ятайте: коли ви здійснюєте завідомо неправдивий виклик, хтось інший лишається без допомоги, яка йому вкрай необхідна.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Ви зайшли на сайт Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №58 Запорізької області.

Маємо надію, що відвідувачі сайту знайдуть на його сторінках багато корисної і цікавої інформації, дізнаються про історію і сьогодення школи, про досягнення і гарні традиції, організацію навчального процесу і громадське життя і, звичайно, про людей, які тут працюють і навчаються.

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

58 школа Запорожье

/Files/images/IMG_20150914_151600.jpg

58 школа.wmv

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
перегляди391
перегляди350
перегляди383
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.