/Files/images/Безымянный7.pngПрапор школи

Прапор школи є прямокутним полотнищем, яке складається з трьох частин, що символізує єднання трьох ланок навчання: початкової, середньої, старшої. Кольори прапору символізують шкільне життя – цікаве, різне, живе. Синій – це море знань, на хвилях якого пливе шкільний корабель, щоб безперервно відкривати істини. Зелений – це колір молодості, здоров’я, нових починань і звершень. Жовтий – це колір тепла і затишку, що отримує кожен учень у стінах нашої школи. Всі ми разом творчі, обдаровані, непосидючі. Ми – яскраві промені сонця на нашому прапорі, яке символізує прагнення до знань, що несе світло. Ми належимj до великої шкільної родини. Ми – діти України.