Співпраця з дитячою юнацькою школою ФК «Металург»

/Files/images/1.png

Співробітництво ЗОШ № 58 і ФК «Металург» триває вже шість років, і за цей період ми стали хорошими друзями. Вихованці дитячої юнацької школи навчаються у спортивних класах. Навчання в такому класі – це серйозні інтелектуальні й фізичні навантаження, так як в розкладі поряд із загальноосвітніми предметами включені тренування. Але завдяки роками відпрацьованим формам взаємодії учні таких класів в нашій школі досягають успіху як в улюбленій справі, так і в навчанні. Випускники 2015 року стали чемпіонами України в дитячо-юнацькій лізі з футболу. Діти цих класів є переможцями районних олімпіад з математики, хімії, географії; складають ЗНО на високі бали.

/Files/images/2.png

/Files/images/3.png