"Традиції школи - це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю". М. Т. Шкода

Нація буде жити доти, доки живуть її традиції. Так і школа. Вона буде жити тоді, коли в її стінах будуть жити красиві традиції. У нашій школі склалося чимало гарних і стійких традицій, які зберігають вічні цінності: наступність поколінь, любов і повагу до рідної школи, прагнення примножувати її славу.

Загалом, традиції школи – це духовний стан кожного учня, вчителя та працівників школи. І в залежності від кількості та значення традицій та звичаїв можна сказати про стосунки у колективі, адже шкільні традиції є тією ланкою, яка об'єднує учителів, учнів, випускників і батьків. Саме та школа, яка має ціль створити для себе добре ім’я і через традиції зберегти його, має майбутнє.

Наша школа славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками.

Традиційними стали в нашій школі предметні тижні, шкільні свята, конкурси, презентації проектів, фестивалі дитячої творчості, участь у різноманітних учбових конкурсах («Кенгуру», «Патріот» і т. д.).

Запрошуємо познайомитися з традиційними святами нашої школи:

• свято Першого дзвоника;
  • День Здоров’я;
  • 14 жовтня – День визволення Запоріжжя;
  • заходи до Дня Збройних сил України та Дня захисника Вітчизни;
  • заходи до Дня вчителя;
  • Осінній бал;
  • День Святого Миколая;
  • Новий рік;
  • День соборності України;
  • День Святого Валентина;
  • Масляна;
  • 8 Березня;
  • Шевченківські свята;
  • День гумору;
  • День матері;
  • День пам’яті загиблих у Другій світовій війні;
  • свято Останнього дзвоника.

/Files/images/Untitled Diagram.png

Цінності школи

Наша школа – неповторний світ зі своїми цінностями, відносинами і традиціями. Школа має свою багату історію, символіку та традиції, деякі з них зовсім ще нові. Головними літописцями і хранителями історії і традицій школи є самі учні і вчителі.

Історія нашої школи почалася з 1952 року, з якого і пішли славні її традиції і цінності. У цьому році заклад відзначає своє 64-річчя. Ми пишаємося тим, що наша школа випустила велику кількість учених, обдарованих працівників освіти, талановитих медиків, здібних економістів та фінансистів, справжніх фахівців. Отже, цінність нашої школи – це наші випускники, які примножують славу школи за її межами.

Найважливіші цінності будь-якої школи (в тому числі, і нашої) – дитина й педагог, здатний розвивати, захищати, оберігати індивідуальність дитини.

Усюди цінність школи дорівнює цінності її вчителя. В нашій школі працюють небайдужі вчителі, справжні фахівці своєї справи, творчі, натхненні, душевні, відкриті. Це однодумці, яких хвилює майбутнє не тільки школи, а й держави. Вони прагнуть сформувати особистість, яка реалізувала б їхні мрії про щасливу незалежну Україну.

Найважливішою цінністю нашої школи є утвердження самоцінності дитинства і спрямованість на творчу самореалізацію особистості. Всі діти талановиті!

В умовах сучасного життя дуже важливою цінністю нашої школи є патріотизм, прихильність до духовних і культурних цінностей нашої країни.

Характерною рисою справжнього навчального закладу є благодатний клімат, що визначає ставлення вчителів і учнів до всього, що відбувається, як до особистого, значущого, важливого і цікавого. Колектив — це єдине ціле, тому, спілкуючись, ми пізнаємо один одного все глибше. Школа – це теж держава, той маленький світ, в якому наші учні проживають цілих 11 років, і традиції і цінності школи для них – це коли кожен знайшов собі справу по душі, відчув відповідальність за її результати, почуття успіху і впевненості в собі, реалізував себе як індивідуальність.

Добре ім'я та честь школи – наша головна цінність, в основі якої лежить спільна праця вчителів, учнів та їх батьків.