Ми раді вітати вас на офіційному сайті загальноосвітньої школи №58 м. Запоріжжя!

Затишна атмосфера нашої школи спонукає своїх вихованців до творчості, відкриттів, постійного пошуку нового, розуміння того, що можна отримувати радість від знань, які дозволять стати конкурентноспроможними на європейському і світовому освітньому просторі. Тому учні успішно засвоюють навчальні програми, беруть активну участь у предметних олімпіадах, захисті проектів. Визначальною рисою школи є психологічний комфорт, доцільність, відлагодженість і організованість шкільного життя, прагнення вчителів навчити своїх вихованців самостійності, здатності приймати рішення, відповідати за свої вчинки.

Колективу школи вдалося створити найголовніше: поєднати зусилля тих, хто навчає, і тих, хто вчиться, в єдиному прагненні перетворити рідну школу на острівець великих радощів для всіх її мешканців. Педагогічний колектив об’єднує високопрофесійних фахівців. Усім їм притаманне творче завзяття, неординарність, ініціативність, висока педагогічна культура, любов до професії.

Наша школа – це велика дружня родина, де панують добро і злагода, де діти пізнають світ, де вчитель живе інтересами дітей, де опікуються проблемами дитини і допомагають їх вирішувати.

І для цієї високої мети педагогічний колектив у 2016-2017 навчальному році починає плідно працювати над єдиною проблемою:

"Професійний розвиток вчителя та творче зростання учня в системі особистісно зорієнтованого діяльнісного навчання й виховання засобами проектних технологій".

Очікувані результати:

• підвищення педагогічної майстерності, творчого потенціалу педагогів;
  • використання набутого досвіду більшістю педагогів школи;
  • вдосконалення змісту, форм і методів внутрішкільної методичної роботи;
  • підвищення рівня навчальних досягнень, вихованості, розвитку учнів;
  • досягнення високого рівня соціальної зрілості випускників, достатньої для забезпечення їхньої орієнтації на життєвий успіх;
  • підвищення конкурентоздатності навчального закладу.

Успіхи наших учнів та випускників є вагомим результатом постійної співпраці батьківської громади та вчительського колективу нашої школи.

В нашому навчальному закладі є профільне навчання учнів 10 - 11 класів. Учні та їхні батьки мають змогу обирати бажаний профіль навчання в старшій школі.

Це забезпечує:

• поглиблене вивчення різних дисциплін;
  • організацію індивідуальної роботи з обдарованими учнями;
  • виховання переможців та призерів предметних олімпіад;
  • системної підготовки до ЗНО.
І ми щиро запрошуємо до співпраці всіх, хто зацікавлений у формуванні Людини XXI століття - нової генерації успішної та креативної особистості!

/Files/images/1CPnT1mwGhEUNpx6W18becmMvt.jpg

Місія нашої школи:

• Створення умов для самореалізації духовного, інтелектуального та фізичного потенціалу особистості учня.

Візія школи:

• Поєднання навчально-виховної роботи з науково-методичною; використання поряд з традиційними методами навчання і виховання інноваційних педагогічних технологій.

Наші пріоритети:

• впровадження системи особистісно зорієнтованого навчання і виховання;
• впровадження сучасних освітніх технологій навчання;
• створення умов для реалізації творчого потенціалу учнів на основі принципів лідерства.

Ласкаво просимо до країни яскравих мрійта творчих звершень – школу № 58 м. Запоріжжя!