Конкурс суботників пізнавально-екологічного проекту «Екошкола #зелений»

12 квітня 2019 року ЗОШ № 58 взяла участь у Конкурсі суботників пізнавально-екологічного проекту «Екошкола #зелений», що був організований Громадською спілкою «ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ ЗАПОРІЖЖЯ».

В суботнику, проведеному на території ЗОШ № 58, були задіяні 270 учнів, 10 техпрацівників, 20 вчителів, 15 батьків, а також група депутатів Запорізької міської ради від ПП «Укроп». Було висаджено 6 лип, 4 туї, 2 ялини, 25 кущів, 30 кущів квітів. Всі саджанці були придбані батьками та депутатами Запорізької міської ради. Оргкомітетом суботника та учнівським самоврядуванням школи були запропоновані завдання класам у вигляді КВЕСТу. Подвір’я школи було прикрашено поробками з природного та штучного матеріалу. Учасники суботника також побілили бордюри на території школи.