Наказ про затвердження Положення про внутрішню систему забазпечення якості освіти та Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу ЗОШ №58

Склад робочої групи для вивчення та оцінювання системи якості освіти в ЗОШ №58

Склад комісії з питань академічної доброчесності та етики педагогічних працівників ЗОШ №58

Стратегія розвитку ЗОШ №58 на період до 2025 року

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів

Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу у гімназії

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №58 Запорізької міської ради Запорізької області

АНКЕТУВАННЯ (ВНУТРІШНЯ СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ)

Шановні батьки!

Наш заклад освіти проводить дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення своєї діяльності.
Ваша участь у цьому дослідженні є дуже важливою, бо Ви знаєте свою дитину і те, наскільки їй добре у школі. Анкета анонімна, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді. Відповідаючи на кожне запитання, обирайте один варіант відповіді (якщо у формулюванні не вказано інше).

Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання анкети.
Дякуємо за участь!