Інклюзивне навчання

• Відповідно до статті 20 Закону України «Про освіту» заклад освіти за потреби утворює інклюзивні та/або спеціальні групи і класи для навчання осіб з особливими освітніми потребами.
  • У разі звернення особи з особливими освітніми потребами або її батьків така группа або клас утворюється в обов’язковому порядку.
  • Заклад освіти зі спеціальними або інклюзивними групами/класами створює умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей.

УМОВИ ДОСТУПНОСТІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

У 2023/2024 навчальному році для 12-ти учнів заклад освіти забезпечує інклюзивне навчання

Умов для навчання учнів з особливими освітніми потребами, які не пересуваються самостійно, не має.

У ЗГ № 58 у 2023/2024 навчальному році відкрито СІМ класів з інклюзивною формою навчання:

Ø 1 клас (учитель Борзова Н.В., асистент учителя Кірса К.Г.)

Ø 2 клас (учитель Романова Т.О., асистент учителя Міщенко В.В.)

Ø 3 клас (учитель Кісєляк О.Г, асистент учителя Вєчкутова-Грушко В.В.)

Ø 4 клас (учитель Білостоцька Н.Л., асистент учителя Скоблякова Т.В.)

Ø 5-Б клас (класний керівник Біденко Т.В., асистент учителя вакансія).

Ø 6-Б клас (класний керівник Бідненко Т.В., асистент учителя вакансія).

Ø 7 клас (класний керівник Касілова Ю.А.)