Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Інклюзивне навчання

• Відповідно до статті 20 Закону України «Про освіту» заклад освіти за потреби утворює інклюзивні та/або спеціальні групи і класи для навчання осіб з особливими освітніми потребами.
  • У разі звернення особи з особливими освітніми потребами або її батьків така группа або клас утворюється в обов’язковому порядку.
  • Заклад освіти зі спеціальними або інклюзивними групами/класами створює умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей.

У ЗЗСО № 58 у 2019/2020 навчальному році відкрито 2 – Б клас з інклюзивною формою навчання.

У 2020/2021 навчальному році планується відкриття:

• 2 – Б класу (кількість учнів – 20);
  • 3 – Б класу (кількість учнів – 23).