Школа № 58 - читириповерхова будівля площею 3407 кв.м. У приміщенні школи 29 навчальних кабінетів, спортивна зала та їдальня. Також є майстерня площею 137 кв.м.

Школа забезпечена шкільними меблями відповідно до кількості дітей. У 2015-2017 роках придбано та встановлено 4 комплекти меблів, 3 пластикових вікна.

2017 року проведений ремонт обідньої зали та встановлені стільці на 80 посадочних місць. Встановлена нова електрична піч та система доочистки води. Для підігріву води встановлено 3 водонагрівачі.

2016 року облаштований новий комп'ютерний клас, встановлена мультимедійна дошка.

Навчальні кабінети забезпечені мультимедійними засобами. В навчально-виховному процесі використовуються 3 відеопроектори, 2 переносних екрани.

2016 року відремонтована спортивна зала площею 280 кв. м. Для занять придбані фітбольні м'ячі, 4 спортивних мати, 15 м'ячів.