РЕЖИМ РОБОТИ
Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 58
Запорізької міської ради Запорізької області
на 2020/2021 навчальний рік

Часовий режим та змінність роботи школи:

1. Навчальний рік розпочинається 01.09.2020 року

2. Навчальні заняття в 2020/2021 році організовуються за семестровою системою:

І семестр – з 01.09.2020 по 25.12.2020

ІІ семестр – з 11.01.2021 по 28.05.2021.

Канікули провести в терміни:

Осінні: 22.10.2020 – 01.11.2020

Зимові: 26.12.2020 – 10.01 2021

Весняні: 22.03.2021 – 28.03.2021

3. Школа працює за п’ятиденним режимом роботи щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів з 8.00 до 18.00 год.

4. Встановлено гнучкий графік початку навчальних занять для різних категорій здобувачів освіти:

  • Початкова школа: 08.10 – 12.10;
  • Основна школа: 08.30 – 14.10;
  • Старша школа: 08.30 – 15.05.

5. Доступ батьків та сторонніх осіб до закладу освіти заборонено, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю.

6. З метою запобігання скупчення здобувачів освіти, доступ до приміщення закладу освіти забезпечується через:

- Центральний вхід: 1, 2-Б, 3-Б, 5, 6 класи;

- Запасний вихід № 2: 8-Б, 9,10, 11;

- Запасний вихід № 3: 2-А, 3-А, 4, 7-А, 7-Б, 8-А.

Центральний вхід

Час прийняття Класи Відповідальний учитель
07.45 – 08.10 1 Скоблякова Т.В.
2-Б Борзова Н.В.
3 Б Булат С.Д.
08.10 – 08.20 5 Ольховик С.А.
6 Бойко М.В.

Запасний вихід № 2

Час прийняття Класи Відповідальний учитель
08.10 – 08.20 8-Б Лузіна В.М.
9 Касілова Ю.А.
08.20 – 08.30 10 Відішева Н.М.
11 Зелена Н.М.

Запасний вихід № 3

Час прийняття Класи Відповідальний учитель
07.45 - 08.10 2 - А Ковальська Н.О.
3-А Ткаченко О.В.
4 Кісєляк О.Г.
08.10 - 08.20 7 - А Біденко Т.І.
7 - Б Гаркуша О.С.
8 - А Бідненко Т.В.

7. Закріплено навчальні кабінети за класами:

Початкова школа Основна школа Старша школа
1 клас- каб.№3; 2-А – каб.№2; 2-Б – каб.№5; 3-А – каб.№ 1; 3-Б – каб.№12; 4 – каб.№8 5 – каб. біології; 6 – каб.№11; 7-А – каб.№16; 7-Б – каб.№17; 8-А – каб.№14; 8-Б – каб.№20; 9 – каб. хімії; 10 – каб.№19; 11 – каб.№10

8. Ранкова зустріч учнів початкових класів – 08 : 15 – 08 : 25 (по можливості, на свіжому повітрі).

9. Попередній дзвоник на І урок - 8 : 25.

10. Початок занять для 5-11 класів о 8 : 30.

11. Здобувачі освіти навчаються у І зміну.

12. В другу зміну функціонують ГПД (понеділок – п’ятниця):

  • 1-х класів з 12.00 до 18.00;
  • 2-х класів з 12.00 до 18.00;
  • 3-4 –х класів з 12.00 до 18.00.

13. До початку занять вчителі початкових класів та класні керівники проводять моніторинг стану здоров'я учнів шляхом опитування щодо самопочуття, а також організації регулярної комунікації з батьками учнів для з’ясування стану здоров'я учнів.

14. Допуск до роботи працівників здійснюється за результатами термометрії (t>37,2°); допуск до навчання учнів без ознак ГРЗ; за наявністю ознак – тимчасова ізоляція, інформування батьків, медичної установи.

15. Після кожного уроку здійснюється провітрювання навчальних приміщень впродовж не менше 10 хвилин.

16. За сприятливих погодних умов забезпечується проведення занять з окремих предметів на відкритому повітрі.

17. Прибиральниками службових приміщень забезпечується проведення в кінці робочого дня (навчальної зміни) очищення та дезінфекція поверхонь, вологе прибирання приміщень закладу освіти. (за графіком).

18. Індивідуальні заняття, факультативи, курси за вибором, гуртки з 14.00 (згідно графіку, затвердженого директором школи).

19. Графіки роботи їдальні, медпункту затверджуються директором школи до 01.09.2020 р.

20. Школа зачиняється о 20.00 особисто черговим сторожем. Забороняється перебування в приміщеннях школи людей після вказаного часу та без дозволу дирекції школи.

21. В суботу, неділю та святкові дні школа не працює, допуску в приміщення закладу немає, за винятком проведення невідкладних робіт та заходів тільки за наказом по школі.

22. Час початку робочого дня для нижчезазначених категорій працівників школи:

  • Для технічних працівників – 08 год.00 хв.
  • Для чергових заступників директора школи - 08 год.00 хв.
  • Для педагогічних працівників – за 15 хвилин до початку уроку
  • Для чергових класних керівників і класних колективів - 8 год.00 хв.

23. Час завершення робочого дня для обслуговуючого та технічного персоналу – 16 год.30 хв. (перерва на відпочинок та прийняття їжі 12:00 - 12:30).

24. В школі здійснюється постійний зв'язок з черговим за тел. (061) 226-52-95.

Тривалість уроків та розклад дзвінків

1. Тривалість уроків встановить:

  • у 1-х класах – 35 хвилин;
  • у 2-4-х класах – 40 хвилин;
  • у 5-11-х класах – 45 хвилин.

2. Розклад дзвінків у школі І ступеня (1-4 класи)

№ уроку Перші класи
Початок уроку Закінчення уроку Тривалість перерв, хв. Здійснюється харчування
1 8.30 9.05 20 хв. Сніданок 1а, 2а, 2б
2 9.25 10.00 20 хв.
3 10.20 10.55 30 хв.
4 11.25 12.00 20 хв.
5 12.20 12.55
13.00 13.30 Обід ГПД
2-4-ті класи
№ уроку Початок уроку Закінчення уроку Тривалість перерв, хв. Здійснюється харчування
1 8.30 9.10 15 хв.
2 9.25 10.05 25 хв. Сніданок 3а, 3б, 4
3 10.30 11.10 25 хв.
4 11.35 12.15 15 хв.
5 12.30 13.10 15 хв.
13.25 14.05 Обід ГПД

3. Розклад дзвінків у школі ІІ - ІІІ ступеня (5- 11 класи)

№ уроку Початок уроку Закінчення уроку Тривалість перерв, хв. Здійснюється харчування
1 8.30 9.15 10 хв
2 9.25 10.10 20 хв
3 10.30 11.15 20 хв Вільний продаж для учнів 5-11 класів, обід 7-Б, 8 - Б клас (спортивні)
4 11.35 12.20 10 хв.
5 12.30 13.15 10 хв.
6 13.25 14.10 10 хв.
7 14.20 15.05
Понеділок 5 клас 6 клас 7-А клас 7-Б клас 8-А клас
1. 8.30 – 9.15 Українська мова Біологія Фізика Інформаткиа І група Українська література
2. 9.25 – 10.10 Природознавство Українська мова Біологія Іноземна мова Геометрія
3. 10.20 – 11.05 Історія України Математика Біологія Фізика Хімія
4. 11.25 – 12.10 Фізична культура Іноземна мова Українська мова Біологія Українська мова
5. 12.20 – 13.05 Українська література Історія Іноземна мова Українська мова Фізика
6. 13.25 – 14.10 Математика Біологія Українська література Українська література Англ. Мова/інформатика
7. 14.20 – 15.05 Основи здоров'я Біологія Нім. Мова/інформатика
Вівторок 1. 8.30 – 9.15 Образотворче мистецтво Зарубіжна література Географія Іноземна мова Українська література
2. 9.25 – 10.10 Природознавство Математика Алгебра Географія Всесвітня історія
3. 10.20 – 11.05 Зарубіжна література Фізична культура Історія Алгебра Іноз.мова
4. 11.25 – 12.10 Фізична культура Іноземна мова Зарубіжна література Історія Географія
5. 12.20 – 13.05 Математика Українська мова Іноземна мова Зарубіжна література Алгебра
6. 13.25 – 14.10 Іноземна мова Українська література Геометрія Основи здоров'я Зарубіжна література
7. 14.20 – 15.05 Географія Фізична культура Фізична культура Основи здоров'я
8 15.15-16.00 Фізична культура
Середа 1. 8.30 – 9.15 Іноземна мова Українська мова Фізика Інформаткиа ІІ група Історія України
2. 9.25 – 10.10 Укр.. мова/інформатика Математика Українська мова Алгебра Українська мова
3. 10.20 – 11.05 Укр.. мова/інформатика Основи здоров'я Українська література Геометрія Фізика
4. 11.25 – 12.10 Математика Фізична культура Алгебра Фізика Хімія
5. 12.20 – 13.05 Музичне мистецтво Українська література Геометрія Українська мова Біологія
6. 13.25 – 14.10 Іноземна мова Історія Музичне мистецтво Фізична культура Геометрія
7. 14.20 – 15.05 Хімія Іноземна мова
Четвер 1. 8.30 – 9.15 Іноземна мова Історія Образотворче мистецтво Іноземна мова Географія
2. 9.25 – 10.10 Історія України Математика Трудове навчання Географія Зарубіжна література
3. 10.20 – 11.05 Зарубіжна література Географія Історія Алгебра Фізична культура
4. 11.25 – 12.10 Іноземна мова Фізична культура Українська мова Історія Іноземна мова/інформатика
5. 12.20 – 13.05 Математика Мистецтво Географія Зарубіжна література Іноземна мова/інформатика
6. 13.25 – 14.10 Фізична культура Зарубіжна література Хімія Образотворче мистецтво Алгебра
7 14.20 – 15.05 Фізична культура Трудове навчання
П’ятниця 1. 8.30 – 9.15 Трудове навчання Укр.. мова/інформатика Зарубіжна література Хімія Алгебра
2. 9.25 – 10.10 Трудове навчання Укр.. мова/інформатика Українська мова Геометрія Фізична культура
3. 10.20 – 11.05 Основи здоров'я Іноземна мова Фізична культура Хімія Українська мова
4. 11.25 – 12.10 Українська мова Трудове навчання Іноземна мова Українська мова Біологія
5. 12.20 – 13.05 Математика Трудове навчання Алгебра Українська література Історія України
6. 13.25 – 14.10 Українська література Математика Англ.мова/інформатика Фізична культура Трудове навчання
7. 14.20 – 15.05 Іноземна мова /інформатика Мистецтво
8-Б клас 9 клас 10 клас 11 клас
Хімія Іноз.мова Економіка Захист Вітчизни
Укр. мова/інформатика Фізика Економіка Захист Вітчизни
Укр. мова/інформатика Російська мова Українська мова Фізична культура
Фізика Всесвітня історія Алгебра Природничі науки (інтегров.)
Геометрія Алгебра Алгебра Природничі науки (інтегров.)
Основи здоров'я Фізика Фізична культура Алгебра
Українська література Фізична культура Україна і світ Алгебра
Інформатика 1 група Захист Вітчизни Іноземна мова
Всесвітня історія Українська література Економіка Інформатика І група
Зарубіжна література Фізична культура Технології Українська мова
Хімія Географія Геометрія Технології
Алгебра Українська мова Геометрія Технології
Географія Історія України Природничі науки (інтегров.) Геометрія
Трудове навчання Геометрія Іноз.мова/інформатика Геометрія
Мистецтво Іноземна мова Іноз.мова/інформатика Українська література
Основи здоров'я Інформатика ІІ група
Геометрія Фізична культура Алгебра Українська література
Історія україни Фізика Природничі науки (інтегров.) Фізична культура
Укр. мова/іноземна мова Геометрія Алгебра Україна і світ
Укр. мова/іноземна мова Укр. мова/інформатика 1 гр. Україна і світ Алгебра
Фізика Зарубіжна література Україна і світ Алгебра
Українська література Укр. мова/інформатика 2 гр. Природничі науки (інтегров.) Зарубіжна література
Фізична культура Інформатика 2 група Українська література Україна і світ
Фізична культура
Зарубіжна літ. Біологія Українська мова Фізична культура
Іноз.мова/інформатика Хімія Фізична культура Українська мова
Іноз.мова/інформатика Українська література Алгебра Природничі науки (інтегров.)
Географія Мистецтво Природничі науки (інтегров.) Алгебра
Алгебра Іноземна мова Алгебра Природничі науки (інтегров.)
Фізична культура Історія України Іноз.мова/інформатика Алгебра
Геометрія Іноз.мова/інформатика Економіка
Укр. мова/іноземна мова Правознавство Українська література Економіка
Укр. мова/іноземна мова Біологія Громадянська освіта Економіка
Алгебра Трудове навчання Зарубіжна література Україна і світ
Історія України Російська мова Захист Вітчизни Геометрія
Біологія Зарубіжна література Геометрія Українська література
Біологія Алгебра Громадянська освіта Іноземна мова
Фізична культура Хімія Іноземна мова
Понеділок розклад дзвінків 1-А клас (20+3 год) розклад дзвінків 2-А клас (22+3 год) 2-Б клас (22+3 год) 3-А клас (23+3 год) 3-Б клас (23+3 год) 4 клас (23+3 год)
1. 8.30 - 9.05 Навчання грамоти (інтегрований курс) 8.30 – 9.10 Фізична культура Фізична культура Укр. мова (читання) Укр. мова (читання) Літературне читання
2. 9.25 - 10.00 Навчання грамоти (інтегрований курс) 9.25 – 10.05 Іноземна мова Математика Фізична культура Фізична культура Українська мова
3. 10.20 - 10.55 Математика 10.20 – 11.00 Математика Іноземна мова Математика Математика Математика
4. 11.25 - 12.00 Фізична культура 11.25 – 12.05 Укр. мова (читання) Українська мова Іноз. мова / Інформ. Українська мова Природознавство
5. 12.20 - 12.55 12.20 – 13.00 Українська мова Я досліджую світ Іноз. мова / Інформ. Я досліджую світ Фізична культура
Вівторок 1. 8.30 - 9.05 Іноземна мова 8.30 – 9.10 Фізична культура Фізична культ. Укр. мова (читання) Укр. мова (читання)/ українська мова Літературне читання
2. 9.25 - 10.00 Математика 9.25 – 10.05 Укр. мова (читання) Математика Математика Іноз. мова / Інформ. Українська мова
3. 10.20 - 10.55 Навчання грамоти 10.20 – 11.00 Українська мова Укр. мова (читання) Українська мова Іноз. мова / Інформ. Математика
4. 11.25 - 12.00 Навчання грамоти 11.25 – 12.05 Математика Українська мова Я досліджую світ Математика Іноз. мова / Інформ.
5. 12.20 - 12.55 Фізична культура 12.20 – 13.00 Я досліджую світ Я досліджую світ Фізична культура Фізична культура Іноз. мова / Інформ.
Середа 1. 8.30 - 9.05 Я досліджую світ 8.30 – 9.10 Фізична культура Укр. мова (читання) Укр. мова (читання) Укр. мова (читання) Літературне читання
2. 9.25 - 10.00 Математика 9.25 – 10.05 Іноземна мова Математика Математика Математика Українська мова
3. 10.20 - 10.55 Навчання грамоти 10.20 – 11.00 Укр. мова (читання) Фізична культ. Українська мова Іноземна мова Математика
4. 11.25 - 12.00 Навчання грамоти 11.25 – 12.05 Українська мова Іноземна мова Я досліджую світ Українська мова Природознавство
5. 12.20 - 12.55 12.20 – 13.00 Інформатика І група Українська мова Іноземна мова Я досліджую світ Фізична культура
Четвер 1. 8.30 - 9.05 Музичне мистецтво 8.30 – 9.10 Я досліджую світ Я досліджую світ Я досліджую світ Я досліджую світ . Трудове навчання
2. 9.25 - 10.00 Образотворче мист. 9.25 – 10.05 Музичне мистецтво Образотворче мис Математика Математика Іноземна мова
3. 10.20 - 10.55 Іноземна мова 10.20 – 11.00 Математика Музичне мист. Образотворче мист Образотворче мист Основи здоров’я
4. 11.25 - 12.00 Дизайн і технології 11.25 – 12.05 Дизайн і технології Дизайн і технології Музичне мистецтво Музичне мистецтво Образотворче мист.
5. 12.20 - 12.55 Я досліджую світ 12.20 – 13.00 Образотворче мист. Фізична культура Фізична культура Музичне мистецтво
П’ятниця 1. 8.30 - 9.05 Я досліджую світ 8.30 – 9.10 Я досліджую світ Укр. мова (читання) Укр. мова (читання) Іноземна мова Фізична культура
2. 9.25 - 10.00 Математика 9.25 – 10.05 Іноземна мова Математика Українська мова Математика Українська мова
3. 10.20 - 10.55 Навчання грамоти 10.20 – 11.00 Математика Іноз. мова / Інформ. Математика Укр. мова (читання) Математика
4. 11.25 - 12.00 Фізична культура 11.25 – 12.05 Українська мова Іноз. мова / Інформ. Дизайн і технології Українська мова Я у світі
5. 12.20 - 12.55 12.20 – 13.00 Інформатика ІІ група Українська мова Іноземна мова Дизайн і технології
Кiлькiсть переглядiв: 629

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.