/Files/images/Наші досягнення.JPG

2017 - 2018 навчальний рік

VIIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (ІІ етап):

  • Швець Єлизавета, 9 клас - ІІ місце
  • Шинкаренко Ірина, 11 клас - ІІІ місце;
  • Нікішов Дмитро, 7 клас - ІІІ місце.

ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (ІІ етап):

  • Шинкаренко Ірина, 11 клас - І місце.

Районна олімпіада з української мови:

  • Шинкаренко Ірина, 11 клас - ІІ місце;
  • Швець Єлизавета, 9 клас - ІІІ місце.

Районна олімпіада з математики:

  • Горпинич Валерія, 7 клас - ІІ місце;
  • Нікішов Дмитро, 7 клас - ІІІ місце;
  • Тертична Анастасія, 7 клас - ІІІ місце;
  • Панченко Валерія, 6 клас - ІІІ місце;
  • Мохонь Юлія, 6 клас - ІІІ місце.

Районна олімпіада з економіки:

  • Шинкаренко Ірина, 11 клас - ІІІ місце;
  • Брусенцев Владислав, 9 клас - ІІІ місце.

Районна олімпіада з історії:

  • Нікішов Володимир, 11 клас - ІІІ місце;
  • Брусенцев Владислав, 9 клас - ІІІ місце.

Районна олімпіада з біології:

  • Шинкаренко Ірина, 11 клас - ІІІ місце.

Районна олімпіада з хімії:

  • Горпинич Валерія, 7 клас - ІІІ місце.

Районна олімпіада з фізики:

  • Горпинич Валерія, 7 клас - ІІІ місце.
Районна олімпіада з географії:
  • Нікішов Володимир, 11 клас - ІІ місце.

Районна олімпіада з правознавства:

Брусенцев Владислав, 9 клас - ІІІ місце.

Районна олімпіада з креслення:

  • Нікішов Володимир, 11 клас - ІІІ місце;
  • Дібров Олександр, 11 клас - ІVмісце.

Участь учнів у районних, міських та обласних, всеукраїнських конкурсах:

1. Всеукраїнський конкурс «Європа – це я !» - 20 учнів 5-8 класів – 20 призових місць.

2. Обласний конкурс ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія», ІІІ місце – Соловйова Валерія, 8 клас; ІІ місце – колектив «Рукодільниця», 6 клас.

3. Міський конкурс «Екологічний Вектор», номінація «Екологічна листівка», Федорук Яна – 4 клас.

4. Регіональний конкурс «Слався, рідна Україна! – І місце – Логвіненко Софія, 8 клас, Міжнародний конкурс «Слався, рідна Україна! – ІІ місце.

5. Участь у фестивалі національних культур «Народи України дружбою єдині»;

6. Участь у дитячій виставці-вернісажі «Краса навколо нас» - Буйчикова Лілія, Васюк Євгенія;

7. Обласна виставка-конкурс «Знай і люби свій край», ІІІ місце – Тертична Анастасія;

8. Обласний фестиваль патріотичної пісні «Україна – це ми!», ІІІ місце – Логвіненко Софія.


2016 - 2017 навчальний рік

VII Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (ІІ етап):

  • Шинкаренко Ірина, 10 клас - ІІІ місце;
  • Капустін Микита, 11 - А клас - ІІІ місце.

ХVІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (ІІ етап):

  • Васюк Євгенія, 4 клас - ІІІ місце;
  • Панченко Валерія, 5 клас - ІІІ місце;
  • Капустін Микита, 11 - А клас - ІІІ місце.

Районна олімпіада з української мови:

  • Колесніченко Катерина, 7 клас - ІІІ місце;
  • Шинкаренко Ірина, 10 клас - ІІІ місце;
  • Нікішов Володимир, 10 клас - ІV місце;
  • Капустін Микита, 11 - А клас - ІV місце.

Районна олімпіада з англійської мови:

  • Тарасенко Владислав, 8 клас - ІІІ місце.

Районна олімпіада з математики:

  • Горпинич Валерія, 6 клас - ІІ місце;
  • Нікішов Дмитро, 6 клас - ІІІ місце.

Районна олімпіада з економіки:

  • Шинкаренко Ірина, 10 клас - ІІІ місце;
  • Капустін Микита, 11 - А клас - ІІІ місце;
  • Корхова Варвара, 11 - Б клас - ІІ місце;
  • Куксова Валерія, 11 - А клас - ІІ місце.

Олімпіада з історії:

  • Нікішов Володимир, 10 клас - ІІІ місце;
  • Алексєєва Валерія, 11 - А клас - ІІІ місце;
  • Капустін Микита, 11 - А клас - ІІІ місце.

Олімпіада з правознавства:

  • Шинкаренко Ірина, 10 клас - ІІІ місце;
  • Миргородський Олег, 10 клас - ІV місце.

Олімпіада з географії:

  • Нікішов Володимир, 10 клас - ІІ місце;
  • Шинкаренко Ірина, 10 клас - ІІІ місце;
  • Капустін Микита, 11 - А клас - ІІ місце

Олімпіада з хімії:

  • Неумивака Олександр, 7 клас - ІІ місце.

Олімпіада з трудового навчання:

  • Буйненко Олександра, 11 - А клас - ІІІ місце.

Олімпіада з фізичної культури:

  • Миргородський Олег, 10 клас - ІІІ місце.

Районний конкурс вокального мистецтва "Співають діти":

  • Логвиненко Софія, 7 клас - ІІ місце.

Обласний фестиваль міжнаціональних культур "Зоряниця":

  • Логвиненко Софія - І місце.

Обласний конкурс на кращий буктрейлер за сучасною книгою для дітей та юнацтва, що відбувся на базі філологічного факультету Запорізького національного університету:

  • Капустін Микита - ІІ місце за буктрейлер на книгу Макса Кідрука "Зазитни у мої сни".

2015 - 2016 навчальний рік

VI Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка (ІІ етап)

  • Капустін Микита (10 - А) - ІІ місце;
  • Шинкаренко Ірина (9 клас) - ІІ місце.

XVІ Міжнародний конкурс з укр. мови ім. Петра Яцика (ІІ етап)

  • Васицька Валерія (3 клас) - ІІІ місце.

Районна олімпіада з української мови

  • Шинкаренко Ірина (9 клас) - І місце;
  • Нікішов Володимир (9 клас) - ІІІ місце;
  • Капустін Микита (10 - А клас) - ІІ місце.

Районна олімпіада з історії

  • Нікішов Володимир (9 клас) - ІІІ місце;
  • Алєксєєва Валерія (10 - А клас) - ІІІ місце;
  • Капустін Микита (10 - А клас) - ІІІ місце.

Районна олімпіада з правознавства

  • Капустін Микита (10 - А клас) - ІІ місце.

Районна олімпіада з німецької мови

  • Корхова Варвара (10 - Б клас) - ІІІ місце.

Районна олімпіада з біології

  • Нікішов Володимир (9 клас) - І місце;
  • Шинкаренко Ірина (9 клас) - ІІ місце;
  • Калініна Альона (10 - А клас) - ІІІ місце.

Районна олімпіада з географії

  • Шинкаренко Ірина (9 клас) - ІІІ місце;
  • Капустін Микита ( 10 - А клас) - ІІ місце;
  • Куксова Валерія (10 - А клас) - ІІІ місце.

Районна олімпіада з економіки

  • Корхова Варвара (10 - Б клас) - І місце;
  • Капустін Микита (10 - А клас) - ІІ місце.

Районна олімпіада з математики

  • Олейніков Владислав (7 клас) - ІІІ місце.

Районна олімпіада з фізики

  • Москович Анатолій (7 клас) - ІІІ місце.

Районна олімпіада з хімії

  • Брусенцев Владислав ( 7 клас) - ІІІ місце.

Районна Спартакіаді з видів спорту

  • Змагання з волейболу серед юнаків - ІІ місце.

Змагання з футболу «Шкіряний м’яч» (ІІ етап)

  • Хлопці 2003 р. н. (7 клас) - І місце.

Обласний Фестиваль «Запорізький коловрат – 2016»

  • Логвіненко Софія (6 клас) - І місце;
  • Мохонь Юлія (4 клас) - І місце.

Міський проект «Екологічний вектор», конкурс «Природа – це я!»

  • Нікішов Дмитро (5 клас) - ІІІ місце.

Обласний заочний конкурс пошукових робіт «Сила, мужність, честь»

  • Капустін Микита (10 - А клас) - ІІ місце;
  • Алєксєєва Валерія - ІІІ місце.

Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Україна - це Ми!»

  • Логвиненко Софія (6 клас) - І місце.

Районний етап інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

  • Команда 9 - 10 класів - ІІ місце.

Обласний конкурс «Зіркове сяйво»

  • Логвіненко Софія - І місце;
  • Мохонь Юлія - ІІ місце.

Обласний веб-квест "Книги надо не прочитывать, но читать и перечитывать"

  • Нікішов Володимир (9 клас) - переможець 2 етапу змагань.

Обласний конкурс буктрейлерів "Фестиваль ненудної класики"

  • Капустін Микита (10 - А клас) - І місце у номінації "Подарунок другу".

Кiлькiсть переглядiв: 166

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.