Освітні компоненти

Державний компонент визначає обов'язкові для вивчення навчальні предмети в усіх загальноосвітніх навчальних закладах.

Державний стандарт- це вимоги до освіченості учнів.

Державний стандарт базової та середньої освіти визначає складові та зміст освіти, встановлює державні вимоги до випускників та учнів. Постановою визначається зміст базової та повної середньої освіти, а також визначає базовий навчальний план.

Державні вимоги до рівня загальної підготовки учня подано за галузевим принципом у семи напрямках:

· мова та література;

· суспільствознавство таестетика;

· культура, математика, природознавство;

· здоров'я, фізичнакультура, технології.

Документи

• Постанова КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 14 січня 2004 р. № 24 "ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ базової і повної середньої освіти"
  • Державний стандарт початкової загальної освіти (набирає чинності з 1 вересня 2012)
  • Державний стандартповної загальної середньої освіти(набирає чинності з 1 вересня 2013)

Шкільний компонент розширює і поглиблює зміст загальноосвітньої підготовки школярів, забезпечує їхній індивідуальний розвиток, формування пізнавальних інтересів і нахилів.

Мова навчання: українська