Білостоцька Наталія Леонідівна

Стаж роботи : 7 років

Категорія : спеціаліст

Освіта: Запорізький педагогічний коледж. Спеціальність: вчитель початкових класів та інформатики.

Додаткова освіта: Запорізький Національний Університет. Спеціальність: психолог (освітньо – кваліфікаційний рівень – «Бакалавр»).

Запорізький Національний Університет. Cпеціальність : педагогіка вищої школи (освітньо – кваліфікаційний рівень – «Магістр»).

Педагогічне кредо: «Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра».

Бредіхіна Вікторія Валеріївна

/Files/images/Бредіхіна.jpg

Стаж роботи: 3 роки

Категорія: спеціаліст

Освіта: Запорізький педагогічний коледж. Спеціальність: вчитель початкових класів та англійської мови.

Додаткова освіта: Класичний приватний університет. Спеціальність: вчитель англійської мови та зарубіжної літератури (освітньо-кваліфікаційний рівень – «Бакалавр»).

Класичний приватний університет. Спеціальність: педагогіка вищої школи (освітньо-кваліфікаційний рівень – «Магістр»).